ترخیص-تجهیزات-اندازه-گیری-از-گمرک

ترخیص تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق از گمرک

ابزار دقیق کالاهای مهندسی هستند که در سیستم های الکترونیک، الکتریکی و … کاربرد زیادی دارند. مهندسان از این ابزار ها در دستگاه های مورد نیاز برای کارخانه های شیمیایی یا تولیدی استفاده می کنند. هدف از به کار بردن این ابزار ها در دستگاه های الکتریکی بهبود بهره وری و بهینه‌سازی سیستم کار می باشد.  بدین ترتیب واردات و ترخیص تجهیزات اندازه گیری از گمرک نقش پر رنگی در صنایع تولیدی و شیمیایی ایفا می کنند، پس باید کیفیت بالایی داشته باشند تا بتوانند عملکرد و کارایی فوق‌العاده ای ارائه دهند. بازرگانان بیشتر این تجهیزات را از کشورهایی نظیر چین و ترکیه وارد کرده و در گمرک اظهار می کنند.

ترخیص تجهیزات ابزار دقیق از گمرک بیشتر از گمرکات جنوب کشور انجام می گیرد. چون این گمرکات شرایط آسانی جهت ترخیص انواع کالاها دارند و ترخیص کننده این تجهیزات نیز به خوبی با مراحل، مدارک مورد نیاز برای ترخیص، تخلیه و باربری آشنا هستند؛ بدین ترتیب به سرعت مجوز ترخیصیه را دریافت کرده و جهت تخلیه کالا ها اقدام می کنند.

به علت اهمیت ویژه ای که ترخیص تجهیزات ابزار دقیق از گمرک دارد در این مقاله قصد داریم تا ترخیص تجهیزات  اندازه گیری و ابزار دقیق در گمرک بررسی کرده و مطالبی در مورد ترخیص کننده واردات تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بیان کنیم.

ترخیصکار ابزار دقیق از گمرک

در شرایط کنونی با توجه به وجود برخی تحریم ها و محدودیت های بانکی تامین تجهیزات مهندسی با مشکل روبرو شده است؛ بنابراین بسیاری از بازرگانان تلاش می کنند با تهیه و توزیع تجهیزات اندازه گیری دقیق به اقتصاد کشور کمک کنند. واردات و ترخیص تجهیزات اندازه گیری از گمرک شرایط و قوانین خاصی دارد که این افراد باید با آنها آشنایی کامل داشته باشند تا بتوانند کالاها و تجهیزات مهندسی را در گمرک اظهار کنند.

ترخیص تجهیزات اندازه گیری در گمرک به علت کمبود و نیاز به این کالا ها باید سریعتر انجام گیرد. بازرگانان و تجار هر چقدر در زمینه تجارت ماهر باشند احتمال اینکه در یکی از مراحل و مدارک مورد نیاز اشتباه کنند زیاد است؛ بر همین اساس به سراغ کمک گرفتن از ترخیص کار ابزار دقیق از گمرک می روند.

ترخیص کارانی که در حوزه ترخیص تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق از گمرک فعالیت می کنند، با قوانین و شرایط ترخیص آشنایی کامل دارند و به خوبی می‌ توانند در سریعترین زمان ممکن با دقت بیشتر کار های مربوط به کالاهای شما را انجام دهند.

ترخیص ابزار دقیق از گمرک بندرعباس

ترخیص-ابزار-دقیق-از-گمرک-بندرعباس

گمرک بندرعباس یکی از بنادر مهم است که نقش زیادی در واردات کالا ها و ترخیص آنها دارد. این گمرک اسکله های مجهز و انبار های بزرگی دارد؛ بنابراین بازرگانان به راحتی می توانند با کمک گرفتن از ترخیص کاران حرفه ای مراحل مربوط به ترخیص تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق از گمرک را انجام داده و کالاهای خود را از انبار خارج کنند.

باید یادآور شویم که هر چقدر کالا ها مدت زمان بیشتری در انبار بمانند بازرگان ضرر می کند، پس باید مراحل ترخیص کالا در بندرعباس، به سرعت با دقت بالا انجام گرفته و کالا ها به محل شرکت یا انبار خصوصی منتقل شوند. جهت بهره مندی از خدمات ثبت سفارش کالا ترخیص کاران حرفه ای ما تنها کافیست با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

 

روش ترخیص ابزار دقیق و الات سنجش از گمرک

علاوه بر مدارک و اسناد مورد نیاز جهت ترخیص تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق از گمرک باید به یکسری نکات نیز توجه داشته باشید‌. توصیه می کنیم در این خصوص با شرکت مشورت کنید تا در روند اظهار کالا و معافیت گمرکی و ترخیص آن دچار مشکل نشوید. هر ابرازی بسته به برند، متریال و سبک های متفاوت روش های خاصی برای ترخیص دارد؛ بنابراین به هنگام ترخیص حتما به این نکات توجه داشته باشید.

خرید و واردات ابزار اندازه گیری توسط افراد متخصص انجام می گیرد. در گذشته این ابزار تنها از کشور چین وارد می شد اما امروزه وضعیت فرق کرده است و کشور های دیگری به لیست اضافه شده است. برخی کالا ها نیز ممنوعه هستند یعنی شما به هیچ عنوان نمی توانید آنها را خریداری کرده و در نهایت در گمرک اظهار کنید؛ پس حتما قبل از خرید لیست کالا های معمول برای واردات را چک کنید.

 

انواع کالاهای ابزار دقیق و الات سنجش

 • انواع فرستنده
 • عملگرها
 • حس گرها
 • کالیبراتورهای ولتاژ و جریان، فشار و دما
 • انواع تجهیزات آزمایشگاهی الکتریکی و فیزیکی
 • انواع آنالایزرهای گاز شیمیایی و پاور آنالایزر
 • تجهیزات پنوماتیک از جمله فشارسنج
 • شیرهای برقی
 • سلونوید ولو
 • واحد مراقبت
 • سوئیچ فشار و ترانسمیتر فشار
 • سنسورهای پروگزیما
 • سیلندر و جک پنوماتیک
 • قالب های تزریق و پرس

 

مراحل ترخیص ابزار دقیق و الات سنجش از گمرک

مراحل-ترخیص-ابزار-دقیق-و-الات-سنجش-از-گمرک

 1. دریافت پروفرما و پکینگ لیست
 2. اخذ مجوز لازم جهت ثبت سفارش کالا
 3. بیمه کردن کالا
 4. انجام هماهنگی های لازم جهت بررسی در مبدا و مقصد
 5. تشکیل پرونده جهت تخصیص ارز و حواله بانکی
 6. اخذ تاییدیه نهایی
 7. اظهار کالا ها در گمرک
 8. دریافت مجوز ترخیصیه

بهترین شرکت جهت ترخیص تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق از گمرک

شرکت های زیادی در زمینه ترخیص انواع کالاها از گمرک فعالیت می کنند اما کمتر شرکتی ترخیص کاران و کارشناسان حرفه ای در اختیار دارد. بازرگانی تلاش و توسعه با در اختیار داشتن کارشناسان، مشاوران و ترخیص کاران حرفه ای صفر تا صد خدمات مربوط به ثبت سفارش کالا، واردات و اظهار کالا در گمرک و ترخیص تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به بازرگانان عزیز ارائه می دهد.

این شرکت علاوه بر ترخیص ابزار دقیق در گمرک خدمات دیگری نظیر: ارائه مشاوره امور گمرکی و بازرگانی، مشاوره در زمینه حل اختلافات صاحب کالا با گمرک، تهیه و تنظیم اسناد و مدارک بازرگانی و بانکی، پیگیری دعاوی حقوقی گمرک، ثبت سفارش انواع کالاهای تجاری و… به مشتریان وفادار خود ارائه می دهد.در صورت نیاز به دریافت مشاوره با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید. مشاوران و کارشناسان ما ۲۴ شبانه روز در دسترس شما عزیزان قرار دارند؛ بنابراین همین الان می توانید تماس گرفته و درخواست خدمات کنید.

 

هزینه ترخیص ابزار دقیق از گمرک

تعرفه گمرکی ترخیص تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق از گمرک با توجه به نوع، تعداد، وزن محموله، کشور سازنده، هزینه های انبارداری و … مشخص می شود. اگر می خواهید در رابطه با تعرفه گمرکی ابزار دقیق از گمرک و یا ترخیص کالا بین المللی اطلاعات بیشتری کسب کنید توصیه می کنیم با مشاوران ما در ارتباط باشید چرا که مشاوران اطلاعات زیادی در خصوص هزینه ترخیص ابزار دقیق از گمرک دارند؛ بنابراین بهتر می توانند شما را راهنمایی کنند.

سوالات پر تکرار در رابطه با ترخیص تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق از گمرک

ترخیص کار ابزار دقیق از گمرک چه نقشی در روند کارهای مربوط به ترخیص دارد؟

ترخیص کار فردی است که با شرایط، قوانین، مراحل، مدارک و مجوز های مورد نیاز و ... آشنایی کامل دارد. این فرد تجربه زیادی در خصوص واردات و ترخیص انواع کالاها ها از گمرک دارد؛ بنابراین به راحتی در سریعترین زمان ممکن می تواند تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق از گمرک را ترخیص کند.

تعرفه واردات تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق چقدر است؟

با توجه به این مسئله که تعرفه دقیق واردات تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق از گمرک به نوع، تعداد و وزن کالا های شما دارد؛ بر همین اساس بهتر است جهت استعلام قیمت با مشاوران ما در ارتباط باشید. شماره تماس های زیر و آدرس اینترنتی وبسایت ما از جمله راه‌ های ارتباطی شما عزیزان با مشاوران می باشد.

مزایا بهره مندی از خدمات بازرگانی تلاش و توسعه در ترخیص تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق؟

• ارائه کلیه خدمات مربوط به ثبت سفارش انواع کالا ها، واردات و ترخیص آنها توسط افراد حرفه ای • در اختیار داشتن کارشناسان، مشاوران و ترخیص کاران با تجربه و امانتدار • ترخیص کاران حرفه ای این مجموعه صفر تا صد خدمات مربوط به ترخیص را با تعرفه ای مناسب ارائه می دهند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

.