ترخیص-قطعات-ماشین-لباسشویی-از-گمرک

ترخیص قطعات ماشین لباسشویی از گمرک

هرچه کالاها در بازار به عنوان یک کالای ضروری شناخته شوند، نیاز به آشنایی و همچنین اطلاعات بیشتری دارند. یکی از این کالاها لوازم خانگی است که از بین پرفروشترین آن ها، می توان به لباسشویی اشاره کرد. این که ما خود اقدام به ترخیص تنها لوازم خانگی از گمرک کنیم، نیاز به اطلاعات جداگانه داشته و از سویی دیگر، زمانی که اقدام به ترخیص قطعات آن کنیم نیز اطلاعاتی ویژه را بایستی مد نظر خود قرار دهیم. ترخیص قطعات ماشین لباسشویی از گمرک یکی از انواع اقداماتی است که امروزه در بین بازرگانان به چشم می خورد.

 

واردات قطعات لوازم خانگی، لباسشویی

ما در دوره ای زندگی می کنیم که نیاز به لوازم خانگی برای بدست گرفتن امور رومزه خود، بسیار حائز اهمیت است. در صورتی که نتوانیم به خوبی به هنگام خرابی یا مواردی این چنینی، قطعات لوازم خانگی خود را بیابیم، ممکن است دیگر هیچ زمان نتوانیم از آن لوازم استفاده کنیم. واردات و همچنین ترخیص قطعات ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین مواردی است که امروزه بسیاری از افراد در این زمینه به فعالیت می پردازند.

این دسته از کالاها زمانی که به کشور وارد می شوند، نیاز به مجوزات و توافق نامه های مختلفی دارند که نشان می دهد کشور ایران با کشور مقصد در جهت خرید این قطعات توافق هایی را به ثمر رسانده اند. هر قطعه طبق شرایط خاص خود، ترخیص را انجام داده و به نوعی می توان گفت که مراحل ترخیص قطعات ماشین لباسشویی از گمرک برای هر قطعه متفاوت خواهد بود. برای این که تمامی مراحل ترخیص به خوبی انجام شود، بهتر است از ترخیص کالا در تهران معتبر مانند بازرگانی تلاش و توسعه در این زمینه کمک بگیرید.

 

ترخیص کار قطعات ماشین لباسشویی از گمرک کیست؟

ترخیصکار-قطعات-ماشین-لباسشویی-از-گمرک

اگر قصد دارید در حوزه واردات قطعات ماشین لباسشویی و ترخیص قطعات ماشین ظرفشویی فعالیت داشته باشید، بایستی از فردی با تجربه در این زمینه کمک بگیرید. حال این شخص می تواند یک شخص حقوقی باشد یا حقیقی که به عنوان ترخیص کار گمرک قطعات ماشین لباسشویی از گمرک شناخته می شود.

این فرد به عنوان نماینده ای از شرکت ترخیص قطعات ماشین لباسشویی از گمرک است که تمامی مراحل ترخیص را به طرز شگفت آوری به حداقل زمان ممکن رسانده و بدون مشکل آن ها را انجام می دهد. با انتخاب یک ترخیصکار باتجربه، دیگر نیازی نیست نگران این باشید که آیا می توان از کشور مقصد قطعات لباسشویی را وارد کرد یا خیر! زیرا این ترخیصکار است که 0 تا 100 این عملیات را انجام می دهد. مجموعه بازرگانی تلاش و توسعه از بهترین افراد در حوزه ترخیص قطعات لوازم خانگی مانند لباسشویی بهره می گیرد.

 

مدارک مورد نیاز برای ترخیص قطعات ماشین لباسشویی از گمرک

مدارک لازم جهت ترخیص قطعات ماشین لباسشویی از گمرک به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم می شوند. در این بخش به معرفی مدارک عمومی می پردازیم.

مدارک لازم برای ترخیص کالا و قطعات ماشین لباسشویی از گمرک به شرح زیر هستند:

 1. اسناد واردات: مدرکی مبنی بر سفارش خرید از خریدار، فاکتورهای فروش از منبع CI (مخفف commercial invoice)، گواهی مبدا CO (مخفف country of origin)، برنامه BL (مخفف bill of landing)، اعلامیه ورود، لیست بسته بندی PL (مخفف Packing List).

همین موارد در رابطه با مدارک مربوط به صادرات این قطعات نیز صدق می کنند، با این حساب که یک مدرک دیگر به نام صورتحساب حمل نیز در این بین به چشم می خورد که بایستی آن را در بین سایر مدارک برای انجام صادرات قرار دارد.

حال در این بخش قصد داریم مدارک اختصاصی را در اختیار شما قرار دهیم.

مدارک مربوط به نماینده صاحب کالا

 • اصل و کپی کارت ملی
 • اصل وکالت نامه محضری
 • معرفی نامه
 • دفترچه بیمه

مدارک مرتبط به کالا

 • ترخیصیه
 • قبض انبار
 • بارنامه (شامل تعداد و علامت کالا، تعداد کانتینر، ناخالصی های کالا و بسته ها)
 • پروفرما (مشخصات کالا)
 • فهرست عدل بندی
 • گواهی مبدا
 • ثبت سفارش بازرگانی
 • بیمه نامه
 • گواهینامه استاندارد
 • مجوزهای قانونی
 • گواهی بازرسی

مدارک مربوط به صاحب کالا

 • کارت بازرگانی
 • اصل کارت ملی
 • کپی از تمامی صفحات کارت بازرگانی
 • کپی کارت ملی

 

هزینه ترخیص قطعات ماشین لباسشویی از گمرک

قیمت-ترخیص-قطعات-ماشین-لباسشویی

ترخیص قطعات ماشین لباسشویی و ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام خمینی و دیگر گمرکات، به طور کلی هزینه بالایی را به خود اختصاص می دهد. عوامل بسیاری نیز در این بین وجود دارد که می تواند قیمت این عملیات را افزایش یا کاهش دهد. با انتخاب مجموعه بازرگانی تلاش و توسعه و کمک از بهترین ترخیصکاران در این حوزه، می توانید قطعات لوازم خانگی خود را در سریع ترین زمان ممکن با بهترین قیمت ترخیص کرده و برای فروش ارائه دهید. در نظر داشته باشید که می توانید قبل از انجام این عملیات، از مشاوران این مجموعه اطلاعات کافی را دریافت کنید.

ترخیص آسان و راحت قطعات ماشین لباسشویی توسط مجموعه بازرگانی تلاش و توسعه

بازرگانی تلاش و توسعه به شما کمک می کند تا به راحتی و به نحو احسن، قطعات ماشین لباسشویی را وارد کشور کرده و ترخیص آن را به راحتی انجام دهند. از آنجایی که قوانین تازه ای مبنی بر واردات و ترخیص قطعات ماشین لباسشویی و ترخیص لوازم خانگی از گمرک در حال حاضر به چشم می خورد، لازم است که برخی موارد را در این بین مد نظر خود قرار دهید تا هم شما و هم بازرگانی تلاش و توسعه بتواند به خوبی در این زمینه به فعالیت پرداخته و طبق قوانین ترخیص را انجام دهد.

سوالات متداول در خصوص ترخیص قطعات ماشین لباسشویی 

هزینه ترخیص قطعات ماشین لباسشویی از گمرک چقدر است؟

هزینه ترخیص این قطعات به طور کلی بالاست و بهتر است از شخصی با تجربه در حوزه ترخیص آن ها کمک بگیرید تا با هزینه ای کمتر این کار انجام شود.

برخی از مدارک مربوط به ترخیص قطعات ماشین لباسشویی از گمرک کدام اند؟

برخی از مدارک به ترتیب کپی کارت ملی، اصل کارت ملی، کپی از تمامی صفحات کارت بازرگانی، بیمه نامه و گواهی بازرسی.

ترخیصکار قطعات ماشین لباسشویی کیست؟

ترخیصکار قطعات ماشین لباسشویی فردی است که صفر تا صد ترخیص این قطعات را برعهده داشته و با کمترین هزینه آن ها را انجام می دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

.