گروه لجستیک – حمل و نقل و ترخیص کالا تلاش و توسعه

گروه لجستیک، حمل و نقل و ترخیص کالا تلاش و توسعه، عضو اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران، عضو حقوقی فعال انجمن لجستیک ایران و کارگزار رسمی گمرک جمهوری اسلامی ایران با 25 سال تجربه و فعالیت مستمر، یکی از خوش نام ترین شرکت های خصوصی معتبر و پیشرو ایرانی می باشد که در زمینه لجستیک ( سفارش خرید، حمل و نقل، بیمه، ترخیص و تحویل کالا به مشتری) مشغول به فعالیت می باشد. این شرکت همچنین افتخار ارائه خدمات و مشاوره های بازرگانی، امور بانکی، ثبت سفارش، بیمه حمل و ترخیص و اختلافات گمرکی به بازرگانان و فعالان اقتصادی محترم می باشد.

تامین اقلام مورد نیاز واحدهای تولیدی شامل خطوط تولید، مواد اولیه مصرفی قطعات یدکی مورد نیاز کارخانجات و تامین تجهیزات پروژه های صنعتی کوچک و بزرگ .

نام شرکت با اهداف بلند مدت آن به گونه ای گره خورده است که تلاش همه کارکنان و ذینفعان آن در جهت خدمات رسانی بهتر و رضایت هرچه بیشتر مشتریان به منظور توسعه کمی و کیفی فعالیت ها در این نام منعکس شده است.

از راهبرد های این شرکت، بکارگیری روش ها و سیستم های مدرن و پیشرفته امروزی در جهت سرعت بخشیدن هرچه بیشتر خدمات به مشتریان و بهبود مستمر فرایند های داخلی و بیرونی فعالیت ها می باشد که از مهمترین آنها میتوان به اخذ گواهینامه های ایزو اشاره نمود.

اهداف و برنامه های شرکت بازرگانی تلاش و توسعه

اهداف شرکت بازرگانی تلاش و توسعه با توجه به ماموریت اصلی شرکت و چشم اندازهای آن تدوین گردیده است.

این شرکت ماموریت دارد تا در جهت رضایت مشتریان، بسترهای لازم به منظور تحقق مناسب ترین شرایط، بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را تامین نماید و در این جهت نسبت به آموزش و یادگیری مستمر کارکنان و انجام مشاوره های بازرگانی به مشتریان و بازبینی فرایند های داخلی و بیرونی با استفاده از اخذ گواهینامه های ایزو عمل می نماید.

شرکت بازرگانی تلاش و توسعه خود را نسبت به مشتری متعهد میداند و سعی در برقراری روابط بلند مدت با کلیه مشتریان دارد بطوری که به عنوان شریک تجاری آنها عمل نماید. به همین منظور چشم انداز بلند مدت شرکت تمرکز بر خدمات رسانی در بالاترین سطح کلاس جهانی به مشتریان می باشد و در هر لحظه آماده خدمت رسانی به آنها می باشد.

منشور اخلاقی شرکت بازرگانی تلاش و توسعه بر پایه پیروی از قوانین، انجام امور بر اساس صداقت و اعتماد متقابل و رعایت کیفیت در همه امور و فرایند ها و حفظ اسرار تجاری مشتریان خود و ایجاد محیط کاری پرنشاط با رعایت کلیه اصول سازمانی می باشد. همچنین این شرکت خود را موظف به رعایت کلیه الزامات زیست محیطی می داند.

شرکت ترخیص کالا در تهران،در راستای دست یابی به اهداف و ارتقای سطح کیفی خود و در جهت ارائه خدمات هرچه مطلوب تر اقدام به دریافت گواهینامه کیفیت ISO 9001-2000  و پس از آن ISO 9001-2008  نموده است.

انجمن-لجستیک-ایران

یکی از برنامه های راهبردی شرکت، آشنا نمودن بازرگانان و صاحبان کالا به قوانین واردات و ترخیص کالا می باشد. بخش مشاوره و بازرگانی این شرکت آماده پاسخگویی به تمام سوالات بازرگانان محترم در ارتباط با قوانین و مقررات گمرکی و نحوه اعمال آن در گمرکات کشور می باشد.

عدم آشنایی بعضی مدیران و بازرگانان از قوانین واردات و صادرات در کشور موجب عدم تصمیم گیری صحیح و در نتیجه اتلاف وقت و هزینه، طولانی نمودن زمان ترخیص و سردرگمی آنان می گردد.

این شرکت با ارائه خدمات مشاوره ای رایگان از طریق جلسات حضوری، پست الکترونیکی و یا تلفن به منظور آشنایی هر چه بیشتر آنان سعی در جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه دارد.

 شرکت بازرگانی تلاش و توسعه کیفیت خدمات ارائه شده خود را دائما مورد پایش و اندازه گیری قرار می دهد و آن را با الزامات سیستم مدیریت کیفیت ISO  مطابقت می دهد.

 شرکت بازرگانی تلاش و توسعه از ابتدای تاسیس، اهداف خود را تعیین و راه های رسیدن به آن اهداف را در قالب برنامه سازگار با خط مشی شرکت، نیازهای مشتریان و الزامات قانونی تهیه و تدوین نموده است.

 شرکت بازرگانی تلاش و توسعه آمادگی آن را دارد تا بستر مناسبی را برای ترخیص کلیه کالاهای صادراتی و وارداتی مهیا کند و کلیه فرایند محموله های مشتریان خود را بر عهده گیرد .

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این ضمینه لطفا با دفتر ما در تهران تماس حاصل فرمایید و با ارائه توضیحات کاملی از شرایط و محموله های خود از وضعیت واردات و یا صادرات کالای خود، اگاه گردید.

شرکت تهویه نیا

شرکت برفاب

شرکت آژند قشم

شرکت پاکشوما

شرکت بدرتک

شرکت هدیش سبز

شرکت مه وار الکترونیک

شرکت فراز پلیمر فردوس

شرکت بدرسان

شرکت گروپ سب

شرکت پارس الرمس

شرکت آیینه رهیاب

شرکت پرتاب افزار

شرکت پرکیش

شرکت بازرگانی ایران

شرکت سرافزار

شرکت بانیان الکترونیک

شرکت سمارت الکترونیک

شرکت یونیلیور ایران

شرکت پترو صنعت رامان

شرکت بهسازان نخستین

شرکت هیستاکو

شرکت پترو صنعت حفار

و…

.